wtorek, 2 czerwca 2015

Perły szczęścia - czyli łamiemy konwenanse


 Witajcie :) Dziś chciałabym wam pokazać sesje i makijaż stworzoną specjalnie dla magazynu Makeup Trendy, niestety makijaż nie został wybrany, do druku, ale wspomnienia, dobra zabawa i zdjęcia pozostały i nimi właśnie chciałabym się dzisiaj z wami podzielić. Zapraszam serdecznie.
Perły od wieków symbolizowały łzy, nie wiele osób wie, że symbolizują one łzy szczęścia .W kulturze hinduskiej perły są symbolem czystości, bogactwa oraz nieśmiertelności i szczęścia. W starożytnej Grecji symbolizowały piękną Afrodytę, która narodziła się z morskiej piany, a rozpryskujące się wtedy krople wody zamieniły się w perły.
Powszechnie używane są tylko jako naszyjniki lub kolczyki. Ja chciałam pokazać je w trochę innej odsłonie. W połączeniu z lekkim makijażem dobranym pod kolor pereł, idealnie podkreślają piękno każdej Panny Młodej. 


Zdjęcia: Kinga Stankiewicz
Modelka: Nadia Stankiewicz
Makijaż : Kinga Stankiewicz
Stylizacja/Fryzury: Monika Stankiewicz
Jak się wam podoba ? 


Kiniachna

9 komentarzy:

  1. Perły wplecione we włosy wyglądają świetnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczne zdjęcie, te perłowe ozdoby bardzo mi się podobają, uważam, że są na swój sposób unikatowe. Jednego jestem pewna - biżuteria z perłami nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego też warto w nią inwestować. Moja siostra znalazła ostatnio świetną stronę internetową, na której można kupić piękną biżuterię z naturalnych pereł w świetnych cenach - z pewnością niebawem zrobię tam zakupy, bo wielkimi krokami zbliża się mój ślub.

    OdpowiedzUsuń