wtorek, 2 września 2014

Nieogarnięta ja i mój makijaż na nieistniejący temat w wyzwaniu "pokaż co potrafisz" :D

Hej dziewczyny, dzisiaj krótko i na temat :D Dziś kilka słów o Akcji makijażowej Kuferku M'arelny >>>link<<< o jej akcji i o moich makijażach tych na temat i tych nie na temat :) Zapraszam


Słowem wstępu opowiem najpierw o akcji Kuferku M'arleny :) Ogólnie chodzi o to aby zrobić makijaż na dany temat. Co tydzień prace wysyłamy na maila Marleny a w poniedziałki jest wielkie podsumowanie i galeria wszystkich prac. Myślę że to wspaniały pomysł i opcja na to aby się lepiej poznać i aby się świetnie bawić :) I z tego miejsca bardzo dziękuję Marlenie że na taki pomysł wpadła i że zagwarantowała nam świetną zabawę :)

Pierwszy temat to makijaż z wybiegów . Mój prezentował się tak :


Moją inspiracją były lata 80-te stąd też sukienka i niebieski mocny makijaż :)

Dziś trwa drugi tydzień konkursu i jak to ja nie mogłam doczekać się aby stworzyć prace na następny temat bym bardziej że jego wizję miałam już bardzo dawno temu, tylko cały czas nie miałam okazji by ją urzeczywistnić. I wczoraj zabrałam się do roboty, umalowałam się, zrobiłam zdjęcia, zgrałam foty wchodzę na stronę Marleny żeby obczaić maila i nagle ZONK :D 2 temat został zmieniony na POP ART :D no i się ostałam z biednym "makijażem na okładkę" :( ale chociaż spełniłam swoją wizję :) Makijaż na okładkę w mojej wersji wygląda tak :

Makijaż został właściwie wykonany genialnymi i wspaniałymi kamuflażami firmy Glazel. Użyłam tu kamuflażu białego który pięknie rozprowadza się po skórze i nie tworzy smug, jest o wiele lepszy od białej farby. I co najważniejsze na pokrycie twarzy i szyi i ramion zużyłam bardzo mało produktu, są mega wydajne :) Cieszę się że nadają się one nie tylko do makijażu na co dzień ale i do moich wariacji.

No i na dziś to już koniec moich wywodów :) Jutro pewnie pokaże się POP ART make-up :D tym razem namaluje coś na temat :) Buziaki i do następnego !

10 komentarzy: