środa, 22 lipca 2015

RED

 Hej wszystkim. Dziś będzie więcej zdjęć do oglądania niż tekstu do czytania. Chciałam pokazać wam moje ostatnie graficzne oko ,które namalowałam na mojej siostrze :) Oko jest wyrysowane poprzez dużą ilość linii, które dodatkowo bardzo je powiększają, do tego mocny kontur twarzy i czerwono-czarne usta. Zainteresowanych zapraszam dalej. 

Modelka: Nadia Stankiewicz
Makijaż&Zdjęcia: Ja 

1.Makijaż zaczęłam od namalowania czarnej kreski w miejscu załamania oka i wyciągnięcia jej minimalnie do góry w miejscu zakończenia brwi. Szkic wykonałam czarną kredką a następnie roztarłam jej granice czarnym cieniem.
2. Następną kreskę ,którą namalowałam była zwykła czarna kreska na powiece. Pomiędzy dwoma czarnymi kreskami pozostało pole,które wypełniłam najpierw białą miękka kredką a następnie wzmocniłam kolor białym matowym cieniem.
3. Na dolnej powiece znowu znajduje się kreska tym razem czerwona która biegnie do zewnętrznego kącika i tam biegnie pod czarną kreską namalowaną na powiece.
4. Usta zaznaczyłam najpierw czarną szminką a potem stopniowo dodawałam czerwieni. Wszystko roztarłam aby osiągnąć lekki efekt ombre.Jak się wam podoba ? Do usłyszenia niedługo !

8 komentarzy:

 1. na czwartym i piątym zdjęciu od końca wygląda ślicznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekny makijaż!:)
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym się na chwilkę zamieniła z twoją siostrą żeby się dostać w twoje utalentowane łapki :D Makijaż mega cudowny <3

  OdpowiedzUsuń