wtorek, 16 czerwca 2015

Claret

Witajcie kochani! Tak jak wczoraj zapowiadałam na blogu dziś nowości. Niektórzy pewnie widzieli już zapowiedź wczoraj na Facebooku ,ale dziś pokaże wam więcej zdjęć z sesji i napiszę słów kilka. Jeżeli jesteście ciekawi, zapraszam do dalszej części notki.


Tak jak wspominałam wcześniej po wszystkich egzaminach będę częściej wpadać na bloga z różnymi notkami. Głównym kosmetykiem którego użyłam w tym makijażu był bordowy cień firmy GLAZEL,który wygrałam kiedyś w konkursie organizowanym przez tą firmę. Cień nałożyłam na całą powiekę, usta , brwi , ale i też razem z bronzerem wykonturowałam nim twarz.


Jedno co można powiedzieć o tym cieniu to to, że jest świetny. Wspaniale się rozciera, jest świetnie napigmentowany i jest bardzo lekki, mam nadzieje ,że wiecie o co mi chodzi, nie jest jak ja to mówię tępym cieniem z którym nic nie da się zrobić.


 Makijaż opiera się na bordowym smoky eye oraz na czarnej i białej kresce. Dla kontrastu z czerwonym odcieniem minimalnie w załamanie na roztarcie użyłam niebieskiego cienia, dla kontrastu. W samo załamanie bardzo precyzyjnym pędzelkiem namalowałam czarną kreskę czarnym cieniem i lekko ją roztarłam.


Fot: Nadia Stankiewicz
Makijaż&Modelka: Ja
Gościnnie Helenka <3 


I uwaga ! Bardzo,bardzo wam dziękuję za ponad 1000 like na Facebooku ! Jesteście KOCHANI ! Nawet nie wiecie jak się cieszę :)
Do usłyszenia w weekend !
Snap: kiniachna

12 komentarzy: