sobota, 17 maja 2014

Wygrana , Pierre Rene , makijaż Galaxy itd.

Witajcie witajcie. dzisiaj szybka notka bo zaraz wybieram się spędzić jedyne 2 dni w tygodniu z moim chłopakiem, ale postanowiłam że będę pisać w miarę regularnie tego bloga wiec nie mogłam sobie dzisiaj odpuścić :) Chciałabym wam napisać dzisiaj kilka słów o produktach które dostałam , a właściwie wygrałam w konkursie makijażowym "Kobieta Nocą" ( makijaż poniżej ) Dostałam kilka fajnych produktów i oczywiście nie mogłam się powstrzymać aby od razu ich nie użyć :) A wiem nagroda zawierała :
-tusz do rzęs 
-pędzel do pudrów sypkich/bronzera
-odżywkę do paznokci
 ( którą oddałam siostrze gdyż ja mam żele na paznokciach właściwie robione co miesiąc wiec mnie by się nie przydała ) 
-puder MIYO
- oraz dwie kredki do oczu 
-sztuczne rzęsy
Dziś robiąc makijaż użyłam praktycznie każdego z tych produktów i powiem wam że jestem na ogromne tak. Tusz do rzęs oddziela i mega wydłuża rzęsy a jak wcześniej się użyje jeszcze zalotki to powiem wam że efekt jest taki że ma się ochotę powiedzieć WOW, co ja właściwie uczyniłam :)
Pędzel nabiera idealną ilość pudru i bronzera i co najważniejsze nie osypuje mi się nic po drodze z pudełka na twarz, ani w momencie nakładania. Kredka do oczy jest bardzo miękka i mega na pigmentowana co ja osobiście bardzo lubię ponieważ nie muszę się namachać aby uzyskać kolor i przede wszystkim jest bardzo "mokra" w sensie że bardzo dobrze przyczepiają się do niej cienie sypkie, stanowi bardzo fajną bazę pod ciemny makijaż. No i oczywiście moje ukochane sztuczne rzęsy :) co tu dużo o nich mówić, rozmiar idealnie trafiony i kształt również. 
Poniżej znajdują się zdjęcia makijaży które wykonałam między innymi za pomocą tych własnie kosmetyków :) 


 
Cały zestaw :)


Makijaż galaxy z użyciem wygranych kredek , cieni Sleeka i linerów Golden Rose

Makijaż wykonany za pomocą linerów i kredek oraz fioletowego cienia ze Sleeka 

Makijaż konkursowy :) W konkursie zajęłam 2 miejsce :)


Pozdrawiam serdecznie !
A, zapomniałabym :) Chciałabym podziękować wszystkim tym którzy obserwują mnie na Instagramie :) Jest już was ponad 1000 osób :) To bardzo mnie cieszy i bardzo wam dziękuję za takie wsparcie i motywowanie mnie do pracy :) Dziękuję !

4 komentarze: